O nás

K.BANA je česká značka  podporující slow fashion neboli udržitelnou módu a zároveň propojuje módu se sociální sférou. Vše, co navrhujeme a vyrábíme, vzniká ze 100% lnu, přírodního materiálu, který pro svůj růst nepotřebuje žádná hnojiva a je plně recyklovatelný. Podporujeme lokální výrobu a dodavatele. Naše oblečení vzniká  v malé dílně v Praze, v srdci Evropy.

Druhým stěžejním materiálem je pro nás upcyklovaný denim. Zpracováváme materiál ze starých obnošených džín, které získáváme darem od  zákazníků z celé republiky.

Upcyklace je dlouhý a náročný proces.  Zpracované části komponujeme, citlivě ladíme a sešíváme. V konečné fázi tak vzniká metráž, ze které vytváříme nadčasové denim oblečení  K.BANA v originálním   provedení.

Slevy u nás nečekejte – Reagujeme tak na masivní slevy a snižování hodnoty výrobku a tím i hodnoty práce. Chceme upozornit na to, že každý zaměstnanec má být za svou práci plnohodnotně oceněn a samotnému produktu také náleží  jeho opravdová  hodnota. Je pro nás důležité, aby cena i našeho produktu, který vyrobíme, nebyla snižována, protože si stojíme za kvalitou materiálu, jeho složením a zpracováním tak, aby produkt mohl sloužit po dlouhou dobu našim zákazníkům.

0